Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium Świlcza.

Jesteśmy blisko Ciebie nieustannie od 2008 roku, jako Autoryzowany Serwis samochodów i motocykli marki BMW. Wykwalifikowana, otwarta na potrzeby Klienta, w pełni profesjonalna kadra pracownicza tworzy doskonale działającą strukturę, idącą w parze z wizerunkiem Marki.

Zapewniamy Państwu możliwość pełnej, kompleksowej obsługi serwisowej w zakresie napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, blacharskich i lakierniczych. Oferujemy także szeroki wybór samochodów używanych, które charakteryzują się niskim przebiegiem, fabryczną gwarancją, bogatym wyposażeniem, oraz przede wszystkim atrakcyjnymi cenami.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium, to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych reprezentantów marki premium w całej południowo-wschodniej Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Auto Premium. Jednocześnie wierzymy, że w ten sposób dołączycie Państwo do grona Klientów w pełni usatysfakcjonowanych z naszych usług. Zaufali nam już Klienci z takich miast jak: Rzeszów, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i z wielu, wielu innych.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium Świlcza.