AUTORYZOWANY SERWIS BMW AUTO PREMIUM.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium Świlcza.

Jesteśmy blisko Ciebie nieustannie od 2008 roku, jako jedyny w tej części kraju autoryzowany Serwis samochodów i motocykli marki BMW. Wykwalifikowana, otwarta na potrzeby Klienta, w pełni profesjonalna kadra pracownicza tworzy doskonale działającą strukturę, idącą w parze z wizerunkiem Marki.

Zapewniamy Państwu możliwość pełnej, kompleksowej obsługi serwisowej w zakresie napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, blacharskich i lakierniczych. Oferujemy także szeroki wybór samochodów używanych, które charakteryzują się niskim przebiegiem, fabryczną gwarancją, bogatym wyposażeniem, oraz przede wszystkim atrakcyjnymi cenami.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium, to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ekskluzywnych reprezentantów marki premium w całej południowo-wschodniej Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Auto Premium. Jednocześnie wierzymy, że w ten sposób dołączycie Państwo do grona Klientów w pełni usatysfakcjonowanych z naszych usług. Zaufali nam już Klienci z takich miast jak: Rzeszów, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz i z wielu, wielu innych.

Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium Świlcza.