Oferty i Usługi Serwisu.
Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium Świlcza.

Oferty i usługi Serwisu BMW przedstawiają ludzie dostosowując do potrzeby Klienta. Rozmowa w serwisie BMW jest bardzo ważna.

Jakość, efektywność i innowacja – to trzy filary serwisu BMW, na których nasi Klienci mogą zawsze polegać. BMW już w fazie planowania nowych pojazdów myśli o przyszłych usługach i koncepcjach serwisowych, a także angażuje cały swój potencjał, aby móc zaoferować kompleksowe usługi serwisowe na najwyższym poziomie. W ten sposób dba także i o Twoją radość z jazdy.

KARTA KLIENTA PREMIUM -50%.

Promocja dla 5-letnich i starszych samochodów marki BMW. Teraz już nie musisz wybierać między ceną a jakością. Dzięki indywidualnej karcie rabatowej Klienta Premium ze stałą, 50%-ową zniżką na wszystkie usługi*, możesz oddać swoje BMW w ręce specjalistów bez obawy o zbyt wysokie koszty. Aby wyrobić kartę wystarczy podać nr VIN pojazdu. Gdy karta będzie gotowa zaprosimy Cię po jej odbiór. * nie dotyczy napraw blacharsko-lakierniczych.

Karta Klienta Premium w salonie Dealera BMW Auto Premium.

NAPRAWA SZYB.

Przednia szyba bez zarysowań i innych uszkodzeń to nie tylko wyższy komfort jazdy, ale przede wszystkim większe bezpieczeństwo. Wszelkie drobne uszkodzenia przednich szyb usuwamy korzystając z profesjonalnych narzędzi i materiałów. Nasi specjaliści potrafią usunąć praktycznie bez śladu uszkodzenia w postaci drobnych pęknięć i ubytków spowodowanych uderzeniem twardych przedmiotów.

Naprawa szyb w serwisie BMW przy pomocy profesjonalnych narzędzi

MYJNIA.

Oferujemy mycie samochodów przy użyciu nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska kosmetyków samochodowych BMW. Dajemy też możliwość skorzystania z prawdziwego SPA dla Twojego BMW i zakupu specjalnej karty z pakietem pielęgnacji samochodu: PAKIET MYCIE PREMIUM - 80 PLN Pakiet obejmuje mycie ręczne za pomocą rękawicy z mikrofibry oraz neutralnego szamponu, osuszanie pojazdu za pomocą sprężonego powietrza oraz ręczników z mikrofibry, aplikację wosku na karoserię, ręczne polerowanie końcówek wydechu, kosmetykę opon wraz z konserwacją, pielęgnację szyb od wewnątrz, odkurzanie wnętrza wraz z przestrzenią bagażową oraz kompleksową pielęgnację wnętrza pojazdu. PAKIET CZYSTE WNĘTRZE - 300 PLN Pakiet obejmuje mycie PREMIUM wartości 80 PLN a dodatkowo czyszczenie tapicerki skórzanej wraz z impregnacją, pranie tapicerki materiałowej, pranie dywaników welurowych i czyszczenie trudno dostępnych miejsc za pomocą sprężonego powietrza.

Mycie samochodów przy użyciu nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska środków

HOLOWANIE.

W przypadku awarii lub innego uszkodzenia, które unieruchomi Twój samochód, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Dysponujemy profesjonalnym samochodem holowniczym ze specjalistycznym wyposażeniem. Jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci pomocą na miejscu zdarzenia lub przewożąc Twój samochód do naszego serwisu. Chcemy, abyś poznał też ofertę specjalną TWÓJ SPOKÓJ NA NASZ KOSZT*, która obejmuje darmowe holowanie z miejsca unieruchomienia pojazdu do naszego serwisu. Zasięg działania: 100 km od serwisu BMW Auto Premium Rzeszów-Świlcza 147H (Dopłata za każdy kilometr poza określonym zasięgiem: 1,5 PLN netto). Aby móc korzystać z usługi TWÓJ SPOKÓJ NA NASZ KOSZT trzeba posiadać specjalną kartę. Wyrobienie karty jest darmowe. Chcesz wiedzieć jak ją zdobyć? Zadzwoń: 669 500 548. * skorzystanie z usługi bezpłatnego holowania jest równoznaczne ze zgodą na diagnozę uszkodzeń w naszym serwisie BMW Auto Premium Rzeszów.

Holowani epojazdów BMW przez serwis BMW odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych pojazdów i profesjonalnych pracowników.

DOOR TO DOOR.

Aby jeszcze bardziej podnieść komfort korzystania z marki BMW wprowadziliśmy nową, rewolucyjną usługę serwisową „DOOR TO DOOR”, gwarantującą bezpłatny samochód zastępczy na czas naprawy!*. W ramach usługi możesz skorzystać z dwóch form dostarczenia samochodu do Serwisu: DOOR TO DOOR „Osobisty Kierowca” polega na odebraniu samochodu bezpośrednio od Ciebie, przywiezieniu go do autoryzowanego Serwisu BMW Auto Premium Rzeszów, a następnie – po dokonaniu naprawy – dostarczeniu go z powrotem pod Twoje drzwi (koszt usługi to 99 PLN**). DOOR TO DOOR „Laweta” również odbieramy samochód do naprawy bezpośrednio od Ciebie, zawozimy przy użyciu specjalistycznej lawety do Serwisu BMW Auto Premium Rzeszów i po wykonaniu usługi serwisowej dostarczamy prosto pod Twój adres (koszt usługi wynosi 199 PLN**). Usługa DOOR TO DOOR „Laweta” możliwa jest jedynie w przypadku gdy samochód został unieruchomiony i nie ma możliwości przetransportowania go „na własnych kołach”. * samochód udostępniany wyłącznie na czas naprawy, nie dłużej niż 3 dni. ** podane ceny są cenami netto. Usługa jest realizowana w podanym koszcie jeżeli odległość odbioru samochodu nie przekracza 100 km od Rzeszowa lub 100 km od Tarnowa. Wyjątkiem są miasta: Zamość, Kraśnik i Tomaszów Lubelski, gdzie mimo odległości większej niż 100 km usługa jest realizowana w podanym koszcie. Zadzwoń: 795 598 092

Mężczyzna bez wychodzenia z domu czeka na przywóz i odwiezienie samochodu do serwisu BMW. Mężczyzna wpatruje się w przestrzeń miejską przez okno mieszkania lub biura.

AUTORYZOWANY SERWIS MINI.

MINI to niezwykły samochód - stworzony dla ludzi z wyrazistą osobowością. MINI ma swój MAXI charakter, dlatego potrzebuje specjalnej opieki serwisowej. Znamy Twoje MINI jak nikt inny i zatroszczymy się o nie tak, jak Ty robisz to każdego dnia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Autoryzowany serwis MINI.

BMW RENESANS.

Usługi Serwisowe dla BMW poprzednich generacji w Specjalnych Cenach. Sprawdź i przekonaj się, że Autoryzowany Serwis nie musi być drogi. Autoryzowany Serwis BMW naprawi Twój samochód przy użyciu oryginalnych części zamiennych bez obawy o zbyt wysokie koszty.

Usługa serwisowa  dla BMW poprzednich generacji.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW.

Wypożycz samochód BMW i poczuj Radość z jazdy. Planujesz wyjazd na weekend, a może jedziesz na spotkanie biznesowe? Samochody BMW sprawią, że podróż będzie komfortowa, a Twoi kontrahenci zobaczą w Tobie człowieka z klasą.

Wypożyczalnia samochodów dla Klientów BMW.
Autoryzowany Serwis BMW Auto Premium Świlcza.